דף הבית / בלוג / סדנת קוקטיילים למסיבת רווקות

סדנת קוקטיילים למסיבת רווקות

  להצעת מחיר לאירוע
  השאירו פרטים או התקשרו:
  077-231-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  כמשקה המשלב מספר משקאות אלכוהוליים או משקה אלכוהולי מעורב במשקה קל, יש להקפיד בתשומת לב על עקרונות המזיגה הנכונים כדי לקבל משקה מאוזן שאינו חזק או מתוק יתר על המידה כאשר היחס בין רכיבי הקוקטייל הינו הגורם הכי קריטי בהכנתו.

  סדנאות קוקטייל הפכו בשנים האחרונות לטרנד חזק במסיבות רווקות כתוכנית חווייתית קלילה לברמנית המתחילה. סדנאות הקוקטיילים מועברות על ידי מיקסולוגים מקצועיים וחושפות סודות בהכנת קוקטיילים איכותיים למסיבה מרגשת ולהזדמנויות רבות נוספות.

  סדנת קוקטיילים בבית

  בתי ספר לברמנים מציעים קונספטים שונים לסדנאות קוקטיילים עבור מסיבות רווקות. ניתן להתאים את אופי הסדנה למיקום הרצוי כאשר באחריות מעבירי הסדנה לצייד את הנוכחות בכל האביזרים הדרושים. חשוב להתאים את גודל החלל למספר המשתתפות במסיבת הרווקות כך שגם סדנת קוקטיילים יחסית קטנה בבית תוכלנה כולן להיות שותפות פעילות בהכנת הקוקטיילים לאירוע.

  סדנת קוקטיילים לקבוצות

  במסגרת סדנאות הקוקטיילים ניתן להבחין בסדנאות זוגיות או בסדנאות עבור יחידים המעוניינים ללמוד את רזי המקצוע. גם סדנאות קוקטיילים לקבוצות קטנות או סדנאות קוקטיילים לאירועי חברה, נושאות אופי חברתי יותר ומשמשות בנוסף לקורס מקצועי גם כסדנאות גיבוש ותוכניות ליצירת משקאות שישברו את הקרח ויחממו את האווירה במקום.

  סדנת קוקטיילים פתוחה

  סדנת קוקטיילים פתוחה מאפשרת לקהל הרחב לבוא וללמוד כיצד ניתן להכין קוקטיילים בגזרה הביתית ואילו כלים ואבזור נדרשים לשם כך. בנוסף, ייחשפו המשתתפים במסגרת סדנה זו לשיטות חיבור בין מגוון מרכיבים, שילוב טעמים וטכניקות להרכבת קוקטייל מקצועי. סדנה זו פעילה ובה כל נוכח משתתף באופן אקטיבי. ניתן להשתלב בסדנת קוקטיילים פתוחה כקונספט למסיבת רווקות עם מספר משתתפות מועט.

  האם סדנת קוקטיילים זה כשר?

  ניתן להזמין סדנאות קוקטיילים למסיבות רווקות בכשרות מלאה על כל סוגי המשקאות. חשוב לבדוק ולסכם מראש עם מנהלי הסדנה את העניין כדי לוודא שהסדנה אכן תהיה כשרה לפי אמות המידה של המזמינות.

  אז מה בעצם כלול בסדנאות קוקטיילים?

  חשוב לוודא שיש מדריכים מוסמכים ועמדת ברמן מקצועית לכל משתתפת, עם כל הציוד הדרוש.
  בסדנאות המותאמות במיוחד למסיבת רווקות, הבנות לומדות קודם כל איך להכין קוקטיילים קלאסיים ומודניים, כאשר המטרה היא ללמוד סוגי קוקטיילים שניתן להכין אח"כ בבית יחסית בקלות, בעזרת רכיבים בסיסיים ופשוטים להשגה. בסיום הסדנא שנמשכת בין שעה וחצי לשעתיים, נהוג לחלק לבנות את המתכונים מודפסים לשימוש חוזר. בהתאם לתקציב ומספר המשתתפות בסדנת הקוקטיילים ניתן גם לחלק מארז להכנה עצמית בבית ואפילו כוסות טיקי מיוחדות עם פרצופים מצחיקים.

  טכניקות ערבוב קוקטיילים

  במהלך סדנת קוקטיילים תלמדנה המשתתפות במסיבה סוגי ערבוב שונים לקבלת קוקטיילים איכותיים. להלן פירוט טכניקות הערבוב הנפוצות:

  טכניקת ערבובהסבר
  ערבובשימוש בכפית ערבוב לעירוב החומרים בשייקר מלא קוביות קרח. לאחר ביצוע פעולה זו יסונן המשקה לכוס.
  בנייהמזיגת מרכיבי המשקה ישירות לכוס ההגשה.
  ניעורשימוש בשייקר לניעור חומרי המשקה וסינון או מזיגה לכוס ההגשה.
  הצפהטכניקה זו מתיייחסת לפעולת מזיגה של משקה באופן שיימזג מעל המשקה ולא יימהל בו, באמצעות יציקתו מעל גב כפית. טכניקה זו מתייחסת למשקלו הסגולי של כל מרכיב בקוקטייל.
  השלמהמזיגת משקה הקוקטייל האחרון לכוס ההגשה ללא ערבוב.
  ערבולערבוב מרכיבי הקוקטייל בבלנדר. הערבול נפוץ בעיקר בקוקטיילים קפואים.
  כתישהכתישת חומרים שונים לתוך כוס ההגשה טרם מזיגת הקוקטייל.

  כיצד לקשט קוקטיילים?

  ליצירת אפקט נוסף למשקה הוותיק נוהגים לקשט סוגים שונים של קוקטיילים במספר צורות:

  • אלמנט האש בקוקטיילים בוערים.
  • יצירת כתר סוכר על שפת הכוס על ידי הרטבתה במעט מים וטבילה בגרגרי סוכר. ניתן להשתמש באותו עיקרון ליצירת כתר מלח לשפת כוס של קוקטייל מרגריטה.
  • ניתן לעטר את שפת הכוס בפלח פרי כמו לימון, תפוז או פרי אחר המהווה את בסיס הקוקטייל.
  • הוספת פרי אל תוך המשקה כמו רצועות קליפה של לימון, עלי נענע, גבעול סלרי, תוספת זית למשקה מרטיני, דובדבן או פלח לימון.
  • הוספת צבע מושך בקוקטייל באמצעות מזיגת משקה צבעוני.
  • מקלות ערבוב, קשיות ומטריות ליצירת קישוטים נוסטלגיים בעלי זיקה למשקאות אקזוטיים.

  מה תרצי לשתות?

  בר קוקטיילים למסיבת רווקות

  הכירו את סוגי הקוקטיילים השונים שניתן להכין בסדנת קוקטיילים:

  קוקטייל מרגריטה

  קוקטייל מבוסס משקאות קפואים וערבולם בבלנדר.

  קוקטייל מרטיני

  קוקטייל מבוסס וודקה או ג'ין לרוב יוגש בכוס מרטיני ייעודית.

  קוקטייל פונץ'

  קוקטיילים מסוג פונץ' מוגשים בקערות גדולות ומכילים מגוון סוגי משקאות אלכוהוליים בנוסף לקרח ולמיצי פירות. פונץ' חם הוא תערובת של ברנדי, מיצי הדרים, יין אדום ותבלינים.

  קוקטייל ארוך

  קוקטייל המאופיין בטעם מתון עקב ריבוי מיצי פירות בתערובת, מוגש לרוב בכוס גבוהה. 

  קוקטייל שמנת

  קוקטייל עדין המשלב חלב או שמנת. המשקה האלכוהולי הנפוץ בקוקטיילי שמנת הינו ליקר.

  קוקטייל שלהבת

  קוקטייל שמוצת טרם ההגשה לניצול אחוז האלכוהול הגבוה המצוי בו.

  קוקטייל קפוא

  משקה בעל אחוז ניכר של קרח, ידוע בטעמו העדין.

  קוקטיילים סאוורים

  קוקטייל משולב משקה אלכוהולי, מיץ לימון וסוכר.

  סדנת קוקטיילים כחלק ממסיבת קוקטייל

  מסיבת קוקטייל הינה אירוע בו מוגשים משקאות קוקטייל ומשקאות חריפים בנוסף למתאבנים וכיבוד קל. מסיבות קוקטיילים מתאימות למגוון אירועים: אירועי חברה, אירועים עסקיים, אירועי גיבוש שונים ואפילו Happy Hour. סדנת קוקטיילים מתאימה מאוד כתוכנית פתיחה למסיבות מסוג זה כשהיא יוצרת אינטראקציה בין הנוכחים וכן נותנת תחושת שייכות וחדוות יצירה באמצעות שותפות מלאה בהכנת המשקאות.

  סדנת קוקטיילים – תוכנית אולטימטיבית למסיבת רווקות

  סדנת קוקטיילים מעניקה תוכן משמעותי למסיבת רווקות, מגבשת את המשתתפות ואף יוצרת בר משקאות מושקע להמשך המסיבה. המידע החדש שלומדות הבנות ותחושת הסיפוק בהכנת קוקטיילים טעיפמים ומפתיעים באופן עצמאי מהווים פתיח עשיר למסיבה חברתית עליזה וכיפית במיוחד, והכי חשוב בעלת אופי מגבש וחוויתי. 

  לוגו טייבלז

  אודות כותב המאמר

  התוכן באתר טייבלז נכתב על ידי כותבים ואנשי מקצוע מנוסים בתחום הקולינריה. כל זה בכדי להביא לכם את המידע המועיל ביותר כדי שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה לכם ולאירוע שלכם. אם אתם רוצים לשמוע עוד עלינו היכנסו לעמוד האודות שלנו.

  אוכל ושתיה לאירועים שיכולים לעניין אותך: