אודות

ישנו מגוון רחב של אפשרויות קולינריות בתחום האירועים, וחשוב לדעת מה אתם מזמינים ומה הכי יתאים לאירוע הספציפי שלכם. בשנים האחרונות עלה מאוד הביקוש של שולחנות ועמדות לאירועים משום שהם מתאימים מאוד לאירועים קטנים יחסית.

כשמתכננים אירוע יש חשיבות גדולה לאוכל ולאיזו בחירה עושים. לכן חשוב מאוד לבדוק היטב עם מי כדאי לעבוד ומה כדאי להזמין. כמו כן ישנו מגוון מחירים רחב, באתר בדקנו והבאנו לכם את טווח המחירים של כל סוג שירות, ואת המאפיינים שיכולים להעלות או להוריד את המחיר שלו.

קצת עלינו

האתר הוקם על ידי מומחים בתחום הקולינריה במטרה להתמקד בתחום השולחנות, עמדות ודוכני המזון והשתיה לאירועים. כמו לדוגמא: שולחן שוק, אירועי שף עד הבית, טאבון פיצות, קייטרינג, בר קוקטיילים, שולחנות מתוקים, עמדות קינוחים ושלל פתרונות אוכל לאירועים פרטיים.

האתר שלנו מספק תוכן עשיר ומגוון הנכתב מניסיון אישי, או ממחקר מעמיק בנושא. יש לנו ניסיון עשיר בתחום שולחנות ועמדות אוכל בכל הסוגים, ואנחנו מאמינים שעם המידע הנכון יהיה לכם קל בהרבה לבחור את השולחן המתאים ביותר לאירוע שלכם.

המטרה של אתר טייבלז

המטרה שלנו באתר היא לתת לכם את כל המידע לגבי איזו עמדת אוכל הכי תתאים לאירוע שלכם, כדי שתוכלו לארגן את האירוע שאתם חולמים עליו. האתר נותן מידע רב לגבי כל האפשרויות שישנן בתחום, ונותן לכם אינדיקציה טובה כדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה.